Виробництво пам'ятників у Сарнах

Виготовляємо гранітні пам'ятники лише з сертифікованого граніту найвищого сорту, що дає змогу надати Вам гарантію 10 років на будь-який виріб з нашого каталогу

Як ми працюємо?

1. Оформлення
замовлення

Наші менеджери нададуть Вам вичерпну інформацію щодо нашої продукції, і Ви можете оформити замовлення як онлайн, так і безпосередньо у нас в офісі.

2. Виготовлення гранітного виробу

Після оформлення замовлення та внесення 10% завдатку замовлення поступає в роботу. Наші фахівці виготують пам'ятник з усіма Вашими побажаннями.

3. Встановлення
та оплата

Як тільки наші майстри виготують гранітний пам'ятник, наша команда спеціалістів доставлять та встановлять пам'ятник на місці поховання.

Галерея пам'ятників

МИ Є ПРОВІДНИМИ СПЕЦІАЛІСТАМИ У СФЕРІ КАМЕНЕОБРОБКИ

У нас працюють майстри з досвідом роботи від 5 років, і це дає нам впевненість в якості виготовлення пам’ятників з граніту.

Працюючи у нас Ви отримуєте всі засоби індивідуального захисту при роботі з натуральним каменем. Ми турбуємося про здоров’я наших працівників.

15

років на ринку

598

моделей пам'ятників представлених у нас на сайті

10 000

задоволених клієнтів на території України, Білорусі та Польщі

Каталог пам'ятників Сарнах

Одинарні пам'ятники

Цей вид є найбільш популярним у замовників в Сарнах. Навіть серед стандартних форм нескладно знайти той варіант, який буде гарно виглядати та відповідати потребам замовника. В основному вони мають мінімалістичний дизайн та виконуються лише з одного матеріалу. Вони також є найвигіднішими з точки зору покупки.

Одинарні кліпарти

Вони можуть бути будь-якого виду, адже їхня особливість полягає в нанесенні на поверхню матеріалу декоративного візерунку або малюнку. Вони дозволяють привести стелу памятника до того вигляду, який хоче замовник.

Одинарні комбіновані

Головна відмінність таких варіантів від інших полягає в їхньому більш складному дизайні, в рамках якого поєднується кілька матеріалів. Це можуть бути камені різного кольору та фактури. Такі моделі коштуватимуть дорожче за стандарт.

Подвійні стандартні

Подвійні пам'ятники виготовляються для людей які поховані один біля одного. Ці варіанти є економними, адже тут не використовується багато граніту та ручної роботи. Ідеально підходить щоб увіковічнити пам'ять про дорогих Вам людей на граніті.

Подвійні кліпарти

Вони можуть бути будь-якого виду, адже їхня особливість полягає в нанесенні на поверхню матеріалу декоративного візерунку або малюнку. Вони дозволяють привести стелу подвійного памятника до того вигляду, який хоче замовник.

Подвійні комбіновані

Відрізняються більш різноманітним дизайном, і розмірами які є більшими ніж стандартні подвійні пам'ятники. При цьому розміри можна корегувати в залежності від побажань клієнта.

Європейські пам'ятники

Вони можуть бути будь-якого виду, розміру, та дизайну. Європейські пам'ятники можуть бути вироблені як і з мармуру так і з граніту. Розміри та кольорову гаму пам'ятника, Вам допоможе підібрати менеджер.

Наша виставка пам'ятників

Перегляньте будь ласка відео з нашої виставки пам’ятників. На ній зібрані моделі пам’ятників які користуються попитом у жителів м. Сарни

Наша команда

Представляємо команду наших спеціалістів, які безпосередньо займаються створенням дизайну пам’ятників, та пізніше створюють готові проєкти пам’ятників які стоять на кожному кладовищі Західної України.
Тарас Павлов

Директор вироництва

Іван Зайдович

Майстер з установки пам'ятників

Тетяна Холод

Спеціаліст з 3-Д моделювання, художник

Вікторія Шарова

Менеджер по роботі з клієнтами

Як замовити пам'ятник?

Алгоритм замовлення та його технічні деталі цікавлять тих клієнтів, які раніше не стикались із нашими послугами. Саме тому ми вирішили внести ясність у цей важливий аспект наших відносин із замовниками, щоб уникнути багатьох питань.

Замовлення памятника

Щоб замовити наші пам'ятники з каталогу можна використати одразу 3 варіанти: у нас на сайті, на виробництві або замовити виїзд майстра. Варто обирати той варіант, який буде найбільш зручним у конкретній ситуації. Виїзд майстра буде зручним при необхідності отримати консультацію на місці. На виробництві можна в живу поспілкуватись із нашими майстрами та дізнатись всі особливості процесу створення пам'ятника. Через сайт зручно тим, що можна зекономити власний час. Тут же можна отримати консультацію.

01
02

Виготовлення памятника

Щоб розуміти процес виробництва, після якого можна отримати пам'ятники в Сарнах, потрібно спочатку розібратись із матеріалами, які під час цього використовуються. Існує кілька видів граніту, які дуже добре підходять під пам'ятники:

Лізник - це червоний камінь з чорними вкрапленнями, який добувають на території України.

Базальт - це вид матеріалу, який добре підходить під пам'ятники в Сарнах, вважається портретним.

Габро - український граніт який має насичений чорний колір та також вважається портретним.

Токівський - цей граніт також вітчизняний. Він червоно-бурий, не портретний, часто використовується для доповнення композиції.

Капустянський - також вітчизняний камінь, який має полум'яно-червоний колір та великий узор. Не є портретним. Існує ще багато видів цього натурального матеріалу, та не всі вони вироблені на території країни, що позначається на вартості. Ми використовуємо різні натуральні матеріали та їх поєднання щоб гранітні пам'ятники виглядали гарно та могли довго використовуватись.

Етапи виробництва памятників

Різка.
Вона виконується за допомогою спеціального верстату, який дає можливість розрізати великий шматок матеріалу на менші.

Полірування.
На цьому етапі заготовку обробляють щоб зробити поверхню рівною та додати їй блиску. Цей параметр, який мають всі гранітні пам'ятники, дуже важливий з точки зору естетики.

Художня обробка та художня різьба.
Якщо на пам'ятники потрібно буде вирізати невеликі деталі, то це робиться під час художньої обробки. На пам'ятники в Рівному можна замовити не лише нанесення портрету, але і різьблення по граніту. Саме тому замовник може отримати пам'ятники у відповідності до власних вподобань.

03
04

Доставка і встановлення памятника

Наша компанія доставить гранітний памятник по Рівненській та Волинській області абсолютно безкоштовно. Протягом 3 днів після виготовлення памятника, він вже буде доставлений за вказаною адресою.

Встановлення памятника відбувається різними способами: - На протиусадні плити; - На фундамент; - На фундамент з гранітною плиткою.

При нашому професійному підході до встановлення вони служитимуть десятки років без необхідності заміни чи відновлення.

Оплата та гарантія на памятники

Ми робимо так, щоб оплата за пам'ятники в Сарнах виконувалась максимально зручним для клієнта способом.
Для цього ми передбачили:
- готівкову оплату;
- безготівкову оплату;
- переказ грошей на карту Приватбанку;
- наложений платіж транспортною компанією;
- розтермінування платежів до 6 місяців.

Ми надаємо гарантію на наші пам'ятники в момент оплати замовлення, коли клієнт отримує документ про цю операцію.

05

Відгуки

Вікторія Царева

Доброго дня, хочу описати свій досвід замовлення у цій компанії та купівлі гранітного пам'ятника. Стосовно сервісу хочу відзначити, що працівники вічливі та уважні, вислухали, що саме потрібно та порадили, як краще зробити. З оплатою також ніяких проблем не виникло, сплатили аванс 10% решта після отримання та встановлення пам'ятника, до речі доставка по місту безкоштовна. Єдине, що переплутали адресу, але це маленьке непорозуміння швидко вирішили співробітники компанії. Дуже вам дякую, залишились лише приємні емоції, успіхів у вашій праці.

Олександра Конончук

Роботою команди granit paradise повністю задоволена. Особлива подяка майстру володимиру (до речі, у дійсності пам'ятник виглядає краще, ніж на фото), а також щира подяка хлопцям олегу та ігорю за добросовісну, акуратну роботу при встановленні пам'ятника. Задоволена юлечкою, яка привітно, терпляче, грамотно консультувала і приймала замовлення. Нехай у вас все буде добре!

Всі відгуки ви зможете переглянути на нашій сторінці facebook

Всі відгуки

Про компанію

Granite Paradise” — це наша компанія, яка займається виготовленням виробів для дому та памятників з натурального каменю в Сарнах. Компанія була заснована в 2005 році. З тих пір ми змогли завоювати довіру багатьох замовників. Це, у свою чергу, дозволило суттєво збільшити асортимент товарів та зробити наші послуги більш доступними для клієнтів. За роки роботи ми зібрали сучасне обладнання, професійних майстрів своєї справи та налагодили систему сервісу для наших замовників. Це дозволяє нам брати замовлення та успішно їх виконувати у відведений клієнтом термін.
Робота нашої компанії систематизована та модернізована, і саме тому ми можемо виконувати проєкти будь-якої складності. Термін виготовлення пам’ятників в Сарнах складає близько 1-2 місяців, це короткий термін для компаній такого масштабу, адже ми виготовляємо пам’ятники не тільки в м. Рівне, а й для всіє України. До нас звертаються з всієї України, це свідчить про те, що нам ДОВІРЯЮТЬ.

Запрошуємо до співпраці оптових покупців

FAQ

Ідеальний час для замовлення пам’ятника це – зима. Адже зимою встановлення пам’ятників не проводиться, і у наших майстрів більше часу щоб виконати Ваше замовлення якісно. При оформленні пам’ятника зимою, гранітний виріб може зберігатися у нас на складі до моментувстановлення абсолютно безкоштовно.
Граніти діляться на певні категорії. Як що ж говорити який граніт краще для портрету- це Базальт. Якщо Ваш пріоритет – це надійність та якість, то ми рекомендуємо Букинське Габро, адже Габро є більш стійкішим до погодних умов та інших факторів. Можливо Ваш пріоритет унікальність? Тоді рекомендуємо замовити кольоровий граніт: Лізниківський, Дідковичі або ж Василівку. Наші менеджери проконсультують Вас по кожному виду граніту абсолютно безкошовно.
Так, звичайно, ви можете залишити заявку на сайті, і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами, нададуть консультацію, та підберуть пам’ятник на могилу, який буде підходити і по ціні, і по дизайну.
Ми працюємо вже більше 10 років. За цей час було сотні задоволених клієнтів які залишають відгуки нам на сторінці Фейсбук, та у Вайбері. Також були невдачі, куди ж без них). Але наша компанія працює над собою, та створює такі умови клієнтам, що в них залишається лише позитивний досвід з співпрацею з нами. Виготовлення пам’ятників – спеціалізація Granit Paradise.

ПРОДАЖ І ЗАМОВЛЕННЯ ПАМ’ЯТНИКА НА КЛАДОВИЩЕ – Граніт парадіс
Ласкаво просимо на сайт майстерні пам’ятників GranitParadise. Тут ви можете купити пам’ятник на могилу, обравши з вже готових зразків представлених в Каталозі або замовити пам’ятник, за індивідуальним проектом (ескізом пам’ятника). Залиште заявку на сайті, ми зробимо підрахунок та скажемо Вам ціну пам’ятника, на яку Ви можете орієнтуватись при замовленні. Використовуючи форму, представлену на сайті, купити пам’ятник на могилу та надгробний пам’ятник можна онлайн.
Каменеобробне підприємство – виробництво пам’ятників GranitParadise, що виробляє різні надгробні памятники, пам ятник з граніту, та пам’ятники з мармуру. Наше підприємство спеціалізується на виробництві та продажу пам’ятників на могилу. Також ми робимо установку наших виробів. Ціни на памятники, або ціну на памятник з нашого каталогу ви можете дізнатися у нашого менеджера, який проведе підрахунок ціни на памятник, та повідомить вам її з урахування знижок на памятники які є на нашому виробництві.

КУПИТИ АБО ЗАМОВИТИ ПАМ’ЯТНИК НА МОГИЛУ ВІД ВИРОБНИКА В РІВНОМУ Наша майстерня вже понад дванадцять років існує на ринку ритуальних послуг. Ми виготовляємо пам’ятники та надгробки з сертифікованих матеріалів. Купити чи замовити пам’ятник на могилу можна у нашому магазині, або за телефоном +38 (068) 100-60-10. Наші менеджери приймуть та опрацюють ваше замовлення. Продаж пам’ятників здійснюється по всій території України та за її межами. Наша майстерня пам’ятників існує на ринку даних послуг вже понад дванадцять років, якщо ви вирішили замовити надгробний пам’ятник у нас, то можете бути впевнені у якості виконаної роботи. Ви можете переглянути виконані роботи та замовити пам’ятники на могилу у Сарнах за телеофоном: +38 (068) 100-60-10.
Ми вам передзвонимо

    Надсилаючи дані ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності

    Ми вам передзвонимо

    щоб узгодити деталі замовлення

      Надсилаючи дані ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності