Головна » Встановлення

Встановлення

В компанії «Граніт Парадіс» ви можете замовити виготовлення та встановлення пам’ятників на будь-якому цвинтарі Рівного, Рівненської області, Волинської області. Роботами з монтажу в нашій компанії займаються тільки фахівці з великим досвідом установок як невеликих пам’ятників, так і складних комплексів. Дотримання всіх норм і вимог монтажу – важлива риса, яка відрізняє нашу майстерню, адже тільки так клієнт може бути впевнений, що виготовлення та встановлення надгробного пам’ятника на могилі будуть зроблені професійно і, в результаті, ритуальний монумент простоїть довгі роки.

 

Ціна на установку пам’ятника і інших гранітних або мармурових виробів розраховується індивідуально під модель памятника.

Технологія встановлення

Перший етап
В першу чергу на могилі розрівнюється земля, забирається пагорб. Якщо до цього на ділянці вже був надгробок і огорожа, то при необхідності вони демонтуються і вивозяться. Виймається частина грунту в місці, де стоятиме пам’ятник, проводиться трамбування землі. Робиться подушка під фундамент з піску і гравійного щебеню фракції 5-20 мм.

Другий етап
Викладається перший шар піскобетонної суміші, і монтується каркас з пов’язаної арматури (⌀ 12 мм). Далі зверху кладеться другий шар піскобетона, на якому, за рівнем, фіксується підставка під пам’ятник.

Третій етап
На підставку встановлюється надгробний пам’ятник. Він кріпиться до підставки за допомогою штирового з’єднання і за допомогою поліуретану. Залежно від замовлення проводяться додаткові роботи: засипка гранітної або мармурової крихти, пристрій лавочки, столики, укладання тротуарної або гранітної плитки, облицювання гранітом, кріплення аксесуарів (лампади, кулі та ін.).

Технологія установки невеликих пам’ятників і комплексів має відмінності, але базові роботи приблизно однакові. Якщо монумент важкий (від 300 кг і вище), то спершу виставляється опалубка і заливається бетон, кожен шар якого чергується з арматурної сіткою, що послужить міцною основою; після застигання бетону встановлюється стела. Такі роботи займають не менше 1 дня. Якщо вага надгробки перевищує 400 кг – фундамент зміцнюється опорними палями, що впираються в м’який грунт, що повністю виключає просідання, крен і завалювання стели.

Технологія і порядок монтажу гранітних та інших елементів по кожному конкретному замовленню розрізняються!

Порядок встановлення

1. В заздалегідь узгоджений день (наші бригади працюють без вихідних, тому монтаж для Вашої зручності може бути здійснений в суботу та неділю) необхідно заповнити бланк заяви про встановлення пам’ятника в Адміністрації кладовища. Далі, ви показуєте бригаді ділянку і даєте коментарі щодо місця розташування надгробки. Як правило, всі ці дії займають не більше півгодини.

2. Залежно від складності замовлення, монтування стели та інших елементів може займати від декількох годин до декількох днів. Ми заздалегідь розрахуємо і скажемо вам термін, за який ми поставимо памятник з поправкою на погодні умови.

3. Після закінчення установки ви перевіряєте і приймаєте результат, підписуєте акт прийому і вносите решту за договором оплату. Прийняти роботи можна як в день монтажу, сплативши залишок бригадиру (на руки видається квитанція про оплату), так і протягом 3-4 днів в нашому офісі, приїхавши до нас в офіс у зручний для вас час.

4. На послуги з встановлення пам’ятників видається гарантія, строком від 10 років. Ми не радимо проводити ці дії самостійно, натуральний граніт і мармур важать дуже багато, без підготовки все правильно розрахувати і змонтувати є важким завданням і, в результаті, можна зіпсувати недешевий матеріал.

Доручіть установку гранітного пам’ятника на могилі професіоналам, ми приїдемо на будь-який цвинтар і виконаємо роботи з обов’язковим урахуванням технологічних особливостей, використовуючи сучасні інструменти. Фахівці майстерні Граніт Парадіс самі подбають про закупівлю необхідних матеріалів і привезуть їх. Це цемент, пісок, земля, сітка, арматура, швелери, герметики і інші необхідні будматеріали.

Ми вам передзвонимо

    Надсилаючи дані ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності

    Ми вам передзвонимо

    щоб узгодити деталі замовлення

      Надсилаючи дані ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності